Grappling Ede 30/10'10

Uitslagen Grappling Ede, 30 Oktober 2010

Dames Open Klasse
1 Marjolein Groenen (Gracie Barra)
2 Trudy vd Stouwe (Tabonon Zwolle)
3 Brechje Jacobs (Sportvision / Gracie Barra)
Nederlands Kampioen 2010: Marjolein Groenen (Gracie Barra)

-65 Beginners
1 Alexander Dal (Bully's Gym)
2 Murat Augün
3 Swen Bouhamed (G-Force Gym) Erwin vd Gouw (Tatsujin Dojo Deventer)
Nederlands Kampioen 2010: Heiki Tilk (Shocx)

-65 Gevorderd
1 Ali Ayin
2 Marcel Riegman (Renshu Fights)
3 Flavio Burger (Budo Academy Physical)
Nederlands Kampioen 2010: Daan de Coster (Exit Leuven)

-70 Beginners
1 Ruben Sluymer (Team Furious)
2 Bert Verbeek (Gracie Barra Eindhoven)
3 Jan Kunelis Marvin Dietz
Nederlands Kampioen 2010: Christopher Martha ( G-Force Gym )

-70 Gevorderd
1 Rubert Caster (Agua / BJJ Rotterdam)
2 Andy Verstraeten (Exit BJJ)
3 Joost Wageman (Angelo Gym) Matthias Walgers (Budo Academy Physical)
Nederlands Kampioen 2010: Rubert Caster ( Agua / BJJ Rotterdam)

-76 Beginners
1 Tobias Pokutta (Subfighter Bochum)
2 Jordy van Limbeek (Bully's Gym)
3 Angelo Davelaar (Team Furious) Peter Schiffer (TV Bedburg)
Nederlands Kampioen 2010: Mohammed El Mesaoudi (Team Defcross / Exit BJJ)

-76 Gevorderd
1 Aram Clements (Tatsujin Dojo Amsterdam / R-Grip)
2 Kaan Yesiller (Taifun Luta Livre)
3 Paul Gruntjes (MMA Vlaardingen / FTW)
Nederlands Kampioen 2010: Wim Deputter (Exit BJJ)

-83 Beginners
1 Martijn Gransier (Budo Academy Physical)
2 Helmut Spinne
3 Christoph Kulisch (Subfighter Bochum) Benjan Admiraal (Tabonon Zwolle)
Nederlands Kampioen 2010: Martijn Gransier (Budo Academy Physical)

-83 Gevorderd
1 Malte Jansen (Taifun Luta Livre)
2 Mario Witteman (Team Agua / Kaishin)
3 Brian van Miltenburg (Gracie Barra Eindhoven) Michael Erdinc
Nederlands Kampioen 2010: Malte Jansen (Taifun Luta Livre)

-91 Beginners
1 Cas Helder (Rickson Gracie)
2 Emile Wismans

-91 Gevorderd
1 Martijn Oosterveen (MMA Vlaardingen / FTW)
2 Hracho Darpinyan (Team Schreiber)
3 Melvin van Suijdam (Team Agua / Kaishin)
Nederlands Kampioen 2010: Martijn Oosterveen (Budo Academy Physical)

-100 Beginners

1 Nik Demmers (Tatsujin Dojo Deventer)
2 Kyri Honingh (Rickson Gracie Rotterdam)
3 Dylan Asovo Evan Nedd (Team Furious)
Nederlands Kampioen Nicolai Salchow (Taifun Luta Livre)

-100 Gevorderd
1 Jochem Branderhorst (Gracie Barra Nederland)
2 Nills van Noord (Pancration)
3 Manuel Masuch
Nederlands Kampioen 2010: Nils van Noord (Pancration)

+100 Beginners
1 Nicolai Salchow (Taifun Luta Livre)
2 Henk van Zadelhoff (Rickson Gracie Olympiawaard)
3 Kaan Postaci (Shaolin Ryu)
Nederlands Kampioen 2010: Kaan Postaci (Shaolin Ryu)

+100 Gevorderd

1 Dion Staring (Bully's Gym)
2 Bas vd Wolk (Jiu Jitsu Factory)
3 Fatih Durukan (Bad Boys Jiu Jitsu)
Nederlands Kampioen 2010: Dion Staring (Bully's Gym)

Iedereen gefeliciteerd!!

Nieuwsflits

Weekly Schedule Amsterdam
Maandag : 

19:00 - 20:00 BJJ Self Defence

20:00 - 21:00 BJJ Basics

21:00 - 22:00 Open Mat

 Dinsdag :  

7:00 - 8:00 BJJ Basics

 19:00 - 20:00 BJJ White Belts

 20:00 - 21:00 BJJ No Gi

 21:00 - 22:00 Open Mat

Woensdag :  

19:00 - 20:00 BJJ Self Defence

20:00 - 21:00 BJJ Advanced

21:00 - 22:00 Open Mat

 

Donderdag:

7:00 - 8:00 BJJ Basics

19:00 - 20:00 BJJ Striking

20:00 - 21:00 BJJ Basics

21:00 - 22:00 Open Mat

 Vrijdag:        

19:00 - 20:00 BJJ Basics

20:00 - 21:00 Open Mat

 Zaterdag:      

11:00 - 12:00 BJJ Striking

12:00 - 13:00 BJJ No Gi

13:00 - 14:00 Open Mat

Zondag:
11:00 - 13:00 Open Mat

 

 
GOLD

Arief Gold at the Rotterdam Open BJJ 2018


Abdel Gold at the AmsterdamBJJ Open

Maarten Gold at the AmsterdamBJJ Open

 

 

 

 
NOC*NSF rijkserkend trainer/coach

Raoul Hiwat is NOC*NSF rijkserkend trainer/coach

Brazilian Jiu Jitsu

 
Blackbelt

Raoul is a 1st degree Rickson and Kron Gracie Jiu Jitsu blackbelt.

 

 

 

 

Facebook

Log-in formulier



Copyright © 2018 Gracie Jiu-Jitsu Amsterdam. Alle rechten voorbehouden.
Joomla! is gratis open source software vrijgegeven onder de GNU/GPL Licentie.