Grappling Challenge 2014

16 Nov 2014: Grappling&BJJ Challenge 2014 (Rijswijk)

Results Grappling Challenge 2014

Beginners -67 kg
1. Bas Nijenhuis (Budo Academy Physical)
2. Jochem Geysels (Gorilla MMA)
3. Kevin Prompler (GB NL)
Beginners -73 kg
1. Azamat Hamzathanov (Team de Jager)
2. Ibragim Kaliev (Team de Jager)
3. Nick Savelkouls (JJF)
Beginners -79 kg
1. Nick Knoppel (Rickson Gracie Amsterdam)
2. Tonny van Dijk (ruthless fight/team agua)
3. Allaeddine Azahaf (Slimani Gym)
Beginners -85 kg
1. Patryk Frydler (MKJJ)
2. Petr Kashuba (team agua)
3. Frank Ribbens (Full of Life – Kenamju)
Beginners +85 kg
1. Kristan Imthorn (Buddho Leiden)
2. Deniz Tuc (Team de Jager/James Verschuur BJJ)
3. Arvid Jans (Gracie Barra)
Intermediate -67kg
1. Satrya Sabeni (team de jager)
2. Mitchell Cadeau (team agua)
3. Yevgeny Antymyrov (team agua)
Intermediate -73kg
1. Sherif el Alfy (BJJ Purmerend/Bushido Heemskerk)
2. Ilyas Mustafajev (Budo academy Physical)
3. George Sidorov (Ruthless fightcompany/team agua)
Intermediate -79kg
1. Donny Addison (Team Agua)
2. Nicky Ritfeld (dojo burning heart)
3. Roy Baars (Rickson Gracie)
Intermediate -91kg
1. Ole Magnor (Novus Academy)
2. David van der Eijk (Icon)
3. Razgo Rahim (Team de Jager)
Intermediate/Advanced +91kg
1. Damian Sroga (icon)
2. Dustin Visser (team agua)
3. Said Esen (Kickboxing Almere)
Advanced -73 kg
1. Aron Jahnsen (Novus Academy)
2. Flavio Burger (Budo Academy Physical)
3. Mylan May (Team Agua)
Advanced -79 kg
1. Sebastiaan Mook (Rickson Gracie)
2. Patrick Asscher (Team Agua)
3. Jonathan van der Linden (Team Agua)
Advanced -85 kg
1. Spyridon Tsamourliev (Team de Jager/Team agua/James Verschuur)
2. Joshua Griffith (team agua)
3. Shakib Atmar (BJJ Purmerend/Bushido Heemskerk)

Nieuwsflits

Weekly Schedule Amsterdam
Maandag : 

19:00 - 20:00 BJJ Self Defence

20:00 - 21:00 BJJ Basics

21:00 - 22:00 Open Mat

 Dinsdag :  

7:00 - 8:00 BJJ Basics

 19:00 - 20:00 BJJ White Belts

 20:00 - 21:00 BJJ No Gi

 21:00 - 22:00 Open Mat

Woensdag :  

19:00 - 20:00 BJJ Self Defence

20:00 - 21:00 BJJ Advanced

21:00 - 22:00 Open Mat

 

Donderdag:

7:00 - 8:00 BJJ Basics

19:00 - 20:00 BJJ Striking

20:00 - 21:00 BJJ Basics

21:00 - 22:00 Open Mat

 Vrijdag:        

19:00 - 20:00 BJJ Basics

20:00 - 21:00 Open Mat

 Zaterdag:      

11:00 - 12:00 BJJ Striking

12:00 - 13:00 BJJ No Gi

13:00 - 14:00 Open Mat

Zondag:
11:00 - 13:00 Open Mat

 

 
GOLD

Arief Gold at the Rotterdam Open BJJ 2018


Abdel Gold at the AmsterdamBJJ Open

Maarten Gold at the AmsterdamBJJ Open

 

 

 

 
NOC*NSF rijkserkend trainer/coach

Raoul Hiwat is NOC*NSF rijkserkend trainer/coach

Brazilian Jiu Jitsu

 
Blackbelt

Raoul is a 1st degree Rickson and Kron Gracie Jiu Jitsu blackbelt.

 

 

 

 

Facebook

Log-in formulier



Copyright © 2018 Gracie Jiu-Jitsu Amsterdam. Alle rechten voorbehouden.
Joomla! is gratis open source software vrijgegeven onder de GNU/GPL Licentie.